Sunday, February 05, 2023
1 21

1

21

Позовна заява про розірвання шлюбу

 

До Комінтернівського районного суду

Одеської Області

вул. Першотравнева, 51 / вул. Центральна, 81,

смт. Комінтернівське, Одеська область, 67500

ПОЗИВАЧ:  Особа 1

                       15 лютого ____ року народження

                       ІПН: ____________

Проживає за адресою:  Одеська обл., Комінтернівський район, _______, вул. ________, буд. № ___

Засоби зв’язку: ____________________

ВІДПОВІДАЧ:  Особа 2

                            26.02.______ року народження,

Зареєстрований  за адресою: Одеська обл., Комінтернівський район, _____________________,                              вул. ________, буд. № __

Засоби зв’язку: 

   

                                                           

Позовна заява

про розірвання шлюбу

25.08.2007 року ми уклали між собою шлюб, який був зареєстрований у Першому відділі реєстрації актів цивільного стану Суворовського районного управління юстиції                    м. Одеси, актовий запис № ___ від 25.08.2007р.

Від шлюбу  ми маємо дочку –  Особа 3, 03.06.2008 року народження.

На протязі останніх років сімейне життя між нами поступово  погіршувалося, що в кінцевому результаті призвело до фактичного припинення між нами шлюбних відносин. Кожен з нас має діаметрально протилежні погляди на шлюб, сім’ю.

Відповідач не розуміє та не хоче розуміти сутності проблем, які виникають у мене та у сім’ї, він не здатен підтримувати нормальну моральну атмосферу в сім’ї, піклуватися про побудову сімейних відносин між собою та іншими членами сім’ї на почуттях взаємної любові, поваги, дружби, взаємодопомоги.

Зважаючи на те, що добровільність шлюбу – одна з основних його засад. Шлюб – це сімейний союз, при цьому  слово «сімейний» засвідчує, що шлюб створює сім’ю, а слово «союз», підкреслює договірну природу шлюбу, яка зумовлює його добровільний характер. Шлюб ґрунтується  на вільній згоді жінки та чоловіка. Шлюб припиняється внаслідок його розірвання. Розірвання шлюбу засвідчує стійкий розлад подружніх стосунків. Позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя.

Для поваги до права дружини або чоловіка на пред’явлення вимоги про розірвання шлюбу потрібен прояв другим з подружжя власної гідності, поваги до себе.

На даний момент ведення між нами спільного господарства та сумісне проживання припинено, та за моїм глибоким переконанням подальшого сенсу підтримувати сімейні відносини немає. У зв’язку з наведеними матеріалами, я керуючись ч.1 ст. 110, ст. 112 Сімейного кодексу України вирішила звернутися до суду з позовом про розірвання шлюбу.

Майнових спорів між нами немає.

Дитина після розірвання шлюбу буде проживати зі мною.

Вважаю, що причини, які спонукають мене наполягати на розірванні шлюбу, є обґрунтованими і подальше спільне життя нас із відповідачем як подружжя та збереження шлюбу суперечитиме нашим інтересам та інтересам дитини.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 105, 110 Сімейного кодексу України, ст. ст. 118 - 120 Цивільного процесуального кодексу України, -

Прошу:

  1. Позов задовольнити.
  2. Розірвати шлюб між мною та Особа 2 зареєстрованого 25.08.2007р. у Першому відділі реєстрації актів цивільного стану Суворовського районного управління юстиції м. Одеси по актовому запису № ___  від 25.08.2007р.
  3. Судовий збір, який підлягає стягненню при поданні позовної заяви про розірвання шлюбу,  стягнути з відповідача на мою користь.

   

Додатки:

-          Копія позовної заяви;

-          Квитанція про сплату судового збору;

-          Копія паспорта;

-          Копія ідентифікаційного коду;

-          Копія свідоцтва про одруження;

-          Копія свідоцтва про народження дитини.

«____»  _______________ 2014р.                             ___________                          Особа 1

                                                                                       

О нас

Пофессиональная правовая помощь  (признание права собственности, хозяйственные споры, взыскание по договорам, снятие арестов, регистрация и ликвидация предприятий, расторжение брака, раздел имущества супругов, составление процессуальных документов: исков, жалоб,ходатайств и т.д.)

Контакты

Украина, г. Одесса, ул. Заболотного, 12

(063) 851-86-44

(098) 228-67-29

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.